Specializuoti moduliai

E-prekyba

Internetinės parduotuvės integracija su apskaita ir užsakymų vykdymo valdymas

Modulio pagalba Jūsų internetinėje parduotuvėje priimti užsakymai automatiškai perduodami į Optimum, kur ir atliekamas tolimesnis užsakymo vykdymo eigos valdymas. Šis valdymas apima tokias operacijas:

Modulio pagalba galimi e-prekybos scenarijai, kai:

Optimum "E-prekybos" modulis yra integruotas su "Procesų" moduliu. Tai ir užtikrina lankstumą, būtiną prisitaikant prie visų galimų scenarijų ir kitos Jūsų įmonės užsakymų vykdymo specifikos. Be to, užsakymo vykdymas yra komandinis darbas, kuriame dalyvauja pardavimų vadybininkai, sandėlio darbuotojai, logistikos specialistai, pardavėjai. Integruotas "Procesų" modulis užtikrina, kad šis komandinis darbas vyktų darniai ir kiekvienas jame dalyvaujantis darbuotojas žinotų, ką einamuoju momentu būtina daryti.

Be to, modulis yra integruotas ir su nemokama Optimum Android programėle. Privalumai:

Išbandykite savo internetinio verslo idėją

Optimum "E-prekybos" modulio privalumas yra ne tik tai, kad vienu patogiu įrankiu valdomos visos su internetine prekyba susijusios operacijos, bet ir tai, kad nereikia integruoti viso šio funkcionalumo nei apskaitos, nei verslo valdymo, nei pačios internetinės parduotuvės pusėje - viskas yra paruošta. Todėl jei norite pradėti internetinę prekybą, mes galime per 15 min. pateikti visa, ko tam reikia:

Jei ne dabar, tai kada? Jeigu ne čia, tai kur? Jeigu ne aš, tai kas? (žydų liaudies patarlė)