Specializuoti moduliai

E-prekyba

Internetinės parduotuvės integracija su apskaita ir užsakymų vykdymo valdymas

Jei norite kuo greitesnio ir sklandesnio prekybos internetinėje erdvėje starto, pasinaudokite Optimum integracija su e-prekybos platformų lyderiais Shopify, WooCommerce ir Pigu.lt. Jei e-parduotuvę jau turite kitoje platformoje, galime pasiūlyti partnerius, turinčius OpenCart, PrestaShop, Magento ir kt. e-prekybos platformų integracijos su Optimum API patirties.

Internetinėje parduotuvėje priimti užsakymai automatiškai perduodami į Optimum, kur ir atliekamas tolimesnis jų vykdymo eigos valdymas. Tai apima šias operacijas:

Be to, modulio pagalba Jūsų internetinėje parduotuvėje gali būti automatiškai sukuriamos prekių kategorijos bei prekės, įskaitant jų aprašymus, savybes, nuotraukas, kainas, likučius ir kt. Šiuos duomenis pakoregavus ar papildžius Optimum, pakeitimai automatiškai atspindimi ir internetinėje parduotuvėje.

Galimi e-prekybos scenarijai, kai:

Optimum "E-prekybos" modulis yra integruotas su moduliu Procesai. Tai ir užtikrina lankstumą, būtiną prisitaikant prie visų galimų scenarijų ir Jūsų įmonės užsakymų vykdymo specifikos. Be to, užsakymo vykdymas yra komandinis darbas, kuriame dalyvauja pardavimų vadybininkai, sandėlio darbuotojai, logistikos specialistai, pardavėjai. Integracija su moduliu Procesai užtikrina, kad šis komandinis darbas vyktų darniai ir kiekvienas jame dalyvaujantis darbuotojas žinotų, ką einamuoju momentu būtina daryti.

Modulis yra integruotas su nemokama Optimum mobiliąja programėle. Privalumai:

Išbandykite savo internetinio verslo idėją

Optimum "E-prekybos" modulio privalumas yra ne tik tai, kad vienu patogiu įrankiu valdomos visos su internetine prekyba susijusios operacijos, bet ir tai, kad nereikia integruoti viso šio funkcionalumo nei apskaitos, nei verslo valdymo, nei pačios internetinės parduotuvės pusėje - viskas yra paruošta. Todėl jei norite pradėti internetinę prekybą, mes galime per 15 min. pateikti visa, ko tam reikia:

Jei ne dabar, tai kada? Jeigu ne čia, tai kur? Jeigu ne aš, tai kas? (žydų liaudies patarlė)